charyzma-i-skutecznosc-1024x1024-1024x585-1024x585

Doładuj Się Wiedzą! – Charyzma i Skuteczność

Generalista czy specjalista, odwieczne pytanie. Nawet jeśli wybrałeś drugą ścieżkę, warto wiedzieć więcej.

 

Dzisiaj wybrałem 5 oglądanych przeze mnie kanałów na Youtubie na temat charyzmy i skuteczności działania. Wiele z tych filmów zmieniło moje postrzeganie codziennych problemów. Możecie z nich czerpać wysokiej klasy wiedzę na tematy jak przekonać innych do swojego zdania, jak rozmawiać z klientem, jak prowadzić wystąpienia publiczne i wiele innych.

 

The Futur

Kanał prowadzony przez Chrisa Do, oraz jego zespół. Na co dzień tworzą firmę zajmującą się strategią marek i brandingiem. Jednak niech nie zwiedzie was ich nisza. Chris jest wybornym analitykiem, rozkłada w swoich filmach zagadnienia związane z projektowaniem i prowadzeniem zespołu na czynniki pierwsze i podaje je w skondensowanej formie.

 

Charisma on Command

Mając nawet najlepsze pomysły, bez umiejętności wpływania na innych nie będziemy w stanie nikogo do nich przekonać. Nasza mowa ciała, niepewny wzrok i cichy głos mogą zaprzepaścić każdą okazję. Z drugiej strony zbytnia pewność siebie i bufonada zniechęci ludzi wokół nas równie szybko. Kanał Charisma on Command zajmuje się rozwijaniem tych umiejętności.

 

Copernicus Center for Interdisciplinary Studies

Kanał przedstawiający wykłady inicjatywy Uniwersytety Jagiellońskiego i Uniwersytetu Jana Pawła II. Zakres tematów jest niezwykle szeroki, od mocji po ewolucje i fizykę kwantową. Jest niezwykle ciekawym źródłem informacji na tematy różne. Jeśli mieszkacie w Krakowie i macie ochotę zobaczyć wykłady na żywo, odbywają się w kawiarni De Revolutionibus na ulicy Brackiej.

 

Kammel Chanel

Kammel zna się na wystąpieniach publicznych, w końcu zarabia w ten sposób od dziesięcioleci. Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami na powyższym kanale. Pewny siebie, tryskający energią. Chciałbym tak przedstawiać się publicznie. 😉

 

Przeciętny Człowiek

Kanał o rozwoju osobistym, mądrym zarządzaniu czasem i zasadach skutecznego działania. Jeden z lepszych na polskim youtubie, okraszony przyjemnymi animacjami.

 

Jeśli macie inne ciekawe źródła wiedzy w tej tematyce, koniecznie się nimi podzielcie. Do zobaczenia i ładujcie się wiedzą!

6,901 Comments